Rue des Cygnes 38 Elsene, Bélgica
![Elsene, Bélgica](https://assets.xomio.com/listings/images/rl-134837910__0__720.jpg)
Listado por CENTURY 21 A.T.G.
La Inicio en Venta ubicada en Elsene, Bélgica actualmente está en venta Elsene, Bélgica está listado para838.754 US$. Esta propiedad tiene 7 dormitorios , 5 baños características. Si la propiedad ubicada en Elsene, Bélgica no es lo que estás buscando, visita https://www.century21global.com para ver otros Viviendas en Venta en Elsene .
Fecha de actualización: 30 dic 2024
MLS nº: 463-5525
838.754 US$ USD
799.000 € EUR
- Habitaciones7
- Baños5
Características del inmueble
Información de la construcción
- Año de construcción: 1919
- Estado de la construcción: Renovado
Área
- Tamaño del terreno/parcela: 155m²
- Habitaciones: 7
- Baños: 5
- Total de habitaciones: 12
Descripción
Doe een bod vanaf 799 000 euro
https://my.matterport.com/show/?m=pFV1nEnfFhn
ELSENE, op 20mm van het Flageyplein, opbrengstenwoning met 3 appartementen en tuin.
Deze opbrengsteigendom in Elsene, vlakbij het levendige Flageyplein, biedt een uitstekend investeringspotentieel. Het gebouw bestaat uit drie erkende appartementen met een totale oppervlakte van ongeveer 340 m², verdeeld over verschillende verdiepingen, waaronder een volledig ingerichte kelder, gelijkvloers, twee entresols, eerste en tweede verdieping en een zolder. De perceelsoppervlakte bedraagt 155 m² met een gevelbreedte van 5,2 meter.
Indeling
Gelijkvloers (104 m²): Ruime inkomhal met trap, doorlopende woonkamer met twee grote kamers, eetruimte met volledig ingerichte open keuken (voorzien van oven, magnetron, koelkast, vaatwasser, koffiemachine, etc.), een badkamer en een tuin van ongeveer 52 m².
Kelderverdieping: Twee slaapkamers, een grote badkamer en een gemeenschappelijke ruimte voor nutsvoorzieningen.
Eerste Entresol: Studio van 23 m².
Eerste Verdieping (49 m²): Appartement met een woonkamer, keuken, slaapkamer, badkamer en apart toilet.
Tweede Entresol: Extra badkamer.
Tweede Verdieping (49 m²): Appartement vergelijkbaar met dat op de eerste verdieping, met woonkamer, keuken, slaapkamer, badkamer en apart toilet.
Zolder (13 m²): Biedt extra opslag- of gebruiksmogelijkheden.
Kenmerken:
Het gebouw is in 2005 volledig gerenoveerd, waarbij leidingen en elektriciteit werden vernieuwd. De ramen zijn voorzien van dubbele beglazing in PVC, en elk appartement heeft een individuele gasketel voor verwarming en warm water.
Dankzij de locatie nabij het Flageyplein, de gedetailleerde afwerking en de mogelijkheid tot verhuring van meerdere appartementen, is dit een ideaal pand voor investeerders die op zoek zijn naar een goed renderend vastgoed in een populaire buurt.
EPC - Energieverbruik: 317
Unieke code van het EPC: 20241017-
Energetische klasse: F