Rue des Cygnes 38 Elsene, 벨기에
![Elsene, 벨기에](https://assets.xomio.com/listings/images/rl-134837910__0__720.jpg)
CENTURY 21 A.T.G.에서 추가했습니다
Elsene, 벨기에 내 판매용주택이(가) 현재 판매용입니다. Elsene, 벨기에이(가)US$838,754(으)로 추가되었습니다. 이 부동산은침실7개 , 욕실5개 이(가) 특징입니다. Elsene, 벨기에 내 부동산이 마음에 들지 않는다면, https://www.century21global.com 을(를) 방문하여 다른 Elsene 내 판매용 주택을(를) 찾아보세요 。
업데이트된 일자: 2024. 12. 30.
MLS 번호: 463-5525
US$838,754 USD
€799,000 EUR
- 침실7
- 욕실5
부동산 사양
건축 상세정보
- 건축 연도: 1919
- 건물의 상태: 개조후의 건물
지역
- 땅/대지 크기: 155m²
- 침실: 7
- 욕실: 5
- 전체 방 개수: 12
묘사
Doe een bod vanaf 799 000 euro
https://my.matterport.com/show/?m=pFV1nEnfFhn
ELSENE, op 20mm van het Flageyplein, opbrengstenwoning met 3 appartementen en tuin.
Deze opbrengsteigendom in Elsene, vlakbij het levendige Flageyplein, biedt een uitstekend investeringspotentieel. Het gebouw bestaat uit drie erkende appartementen met een totale oppervlakte van ongeveer 340 m², verdeeld over verschillende verdiepingen, waaronder een volledig ingerichte kelder, gelijkvloers, twee entresols, eerste en tweede verdieping en een zolder. De perceelsoppervlakte bedraagt 155 m² met een gevelbreedte van 5,2 meter.
Indeling
Gelijkvloers (104 m²): Ruime inkomhal met trap, doorlopende woonkamer met twee grote kamers, eetruimte met volledig ingerichte open keuken (voorzien van oven, magnetron, koelkast, vaatwasser, koffiemachine, etc.), een badkamer en een tuin van ongeveer 52 m².
Kelderverdieping: Twee slaapkamers, een grote badkamer en een gemeenschappelijke ruimte voor nutsvoorzieningen.
Eerste Entresol: Studio van 23 m².
Eerste Verdieping (49 m²): Appartement met een woonkamer, keuken, slaapkamer, badkamer en apart toilet.
Tweede Entresol: Extra badkamer.
Tweede Verdieping (49 m²): Appartement vergelijkbaar met dat op de eerste verdieping, met woonkamer, keuken, slaapkamer, badkamer en apart toilet.
Zolder (13 m²): Biedt extra opslag- of gebruiksmogelijkheden.
Kenmerken:
Het gebouw is in 2005 volledig gerenoveerd, waarbij leidingen en elektriciteit werden vernieuwd. De ramen zijn voorzien van dubbele beglazing in PVC, en elk appartement heeft een individuele gasketel voor verwarming en warm water.
Dankzij de locatie nabij het Flageyplein, de gedetailleerde afwerking en de mogelijkheid tot verhuring van meerdere appartementen, is dit een ideaal pand voor investeerders die op zoek zijn naar een goed renderend vastgoed in een populaire buurt.
EPC - Energieverbruik: 317
Unieke code van het EPC: 20241017-
Energetische klasse: F