13,Bořenovská Holešov, Kroměříž, 체코

CENTURY 21 Style Happy, kontaktní místo Holešov에서 추가했습니다
Holešov, Kroměříž, 체코 내 판매용아파트이(가) 현재 판매용입니다. Holešov, Kroměříž, 체코이(가)US$137,659(으)로 추가되었습니다. 이 부동산은거리주차이(가) 특징입니다. Holešov, Kroměříž, 체코 내 부동산이 마음에 들지 않는다면, https://www.century21global.com 을(를) 방문하여 다른 Holešov 내 판매용 아파트을(를) 찾아보세요 。
업데이트된 일자: 2025. 3. 6.
US$137,659 USD
CZK3,188,000
- 유형아파트
- 집/대지 크기51m²
부동산 사양
주요 사양
- 거리주차
건축 상세정보
- 건축 연도: 2013
- 건물의 상태: 훌륭
기타 사양
- 부동산 사양: 지하실 주차장
- 난방 시스템: 보일러 실 개스
지역
- 부동산 크기: 51m²
묘사
Tento příjemný rezidenční byt v klidné části Holešova představuje skvělou příležitost k investici – můžete jej pronajímat stávajícím spolehlivým nájemníkům s dobrou platební morálkou nebo jej využít pro vlastní bydlení.
Byt se nachází ve 3. patře bez výtahu a má podlahovou plochu 51 m². Sice nemá balkon, ale nabízí krásný výhled do zeleně a na Hostýnské vrchy. V patře je navíc k dispozici společná lodžie.
Dispozice bytu:
t•tObývací pokoj s kuchyňským koutem (29,73 m²) – kuchyň je chytře umístěna za rohem, což poskytuje větší komfort
t•tLožnice (13,6 m²)
t•tKoupelna (3,54 m²)
t•tChodba (3,88 m²)
t•tSklep (2,3 m²)
Velkou výhodou bytu je vlastní plynový kotel, který zajišťuje vytápění i ohřev vody, což přináší úsporu nákladů.
Byt se nachází v klidném prostředí s dostatkem zeleně, dětským hřištěm a pohodlným parkováním. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.
Ráda Vás bytem osobně provedu – neváhejte mě kontaktovat!