Lot 4XX W. 24th St. Farmington, Nowy Meksyk 87401, USA
Lot 4XX W. 24th St.
Wycenił(a) CENTURY 21 SoWesCo Realty
Działka mieszkalna do Sprzedaż znajdujący się pod adresem Lot 4XX W. 24th St. Farmington Nowy Meksyk 87401 USA jest obecnie przeznaczony do Sprzedaż, Lot 4XX W. 24th St. Farmington Nowy Meksyk 87401 USA jest wystawiony na 29 500 USD. Jeśli nieruchomość położona pod adresem Lot 4XX W. 24th St. Farmington Nowy Meksyk 87401 USA nie jest tym, czego szukasz, wyszukaj Nowy Meksyk nieruchomości , aby zobaczyć inne Kraj do Sprzedaż w Farmington .
Numer MLS: 24-600
29 500 USD
- Rodzaj
- RESIDENTIAL_LOT
- Minimalna powierzchnia do sprzedaży
- 1 174m² (0,29ac)
Szczegóły
Cechy nieruchomości
Zaktualizowana data: 17 cze 2024
Przestrzeń
- Wielkość działki/gruntu
- 1 174m² (0,29ac)
Opis
Unique hillside building lot on the West side of Farmington. Additional lots are available next to this particular lot, if desired.
Ten akapit może być przetłumaczony przez Bing Translate. Przetłumacz
Lokalizacja
Lot 4XX W. 24th St., Farmington, Nowy Meksyk 87401, USA