Lot 4XX W. 24th St.
Farmington, Nowy Meksyk 87401, USA

Numer MLS: 24-600

29 500 USD

Rodzaj
RESIDENTIAL_LOT
Minimalna powierzchnia do sprzedaży
1 174m² (0,29ac)
Szczegóły

Cechy nieruchomości

Zaktualizowana data: 17 cze 2024

Przestrzeń

Wielkość działki/gruntu
1 174m² (0,29ac)

Opis

Unique hillside building lot on the West side of Farmington. Additional lots are available next to this particular lot, if desired.

Ten akapit może być przetłumaczony przez Bing Translate. Przetłumacz

Lokalizacja

Lot 4XX W. 24th St., Farmington, Nowy Meksyk 87401, USA
map image